HAKKIMIZDA


Dasa Kablo Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1996 yılında ticarete başlamıştır. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren kablo ürünleri üzerine satış yapan firmamız sektördeki üretici firmalara verdiği güven sayesinde ürün çeşitliliğini artırmıştır. Kuruluşundan günümüze kadar sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Firmamız 1996 yılında sektördeki yerini almış olup bugüne kadar geçen sürede başarı basamaklarını sırayla çıkarak zemini sağlam bir konuma gelmiştir ve sektörde söz sahibi olmuştur.

Firma olarak hedefimiz, malzeme ve personel kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize doğru ve dürüst hizmeti vermektir.

DASA’nın açılımı ise Dürüstlük, Ahlak, Sadakat ve Adalet’tir.

Firmamız sadece toptan satış da yapmıyor perakende satışlar ile müşterilerimizin düşük miktarlı ihtiyaçlarına da cevap vererek tüm müşteri gruplarına hizmet vermektedir.

Dasa Kablo olarak amacımız, piyasamızda var olan “kalite değil fiyatlar ön plandadır” düşüncesinin yerine, kalite faktörünün fiyat politikasından öne geçmesini sağlamaktır. Piyasamızdaki marka bilinirliliğini artırarak sektörün de kalitesinin artmasına yardımcı olmak istiyoruz. Firmamızın sloganı “Doğru Sözler, Gülen Yüzler”’dir